فروش دستگاه تکان دهنده کودک،سکه ای،موزیکال،مانیتوردار،فانتزی،ارزان و زیبا
کیفیت،قیمت مناسب،خدمات پس از فروش


فروش تجهیزات شهربازی روباز، سالنی و خانه کودک شامل دستگاه های تکاندهنده و ماشین سکه ای، قطار کودک هشت،چهار، دو و تک نفره، قایق کودک،قصربادی، ترامپولین، فوتبال دستی، استخر توپ، ایرهاکی، بولینگ، دربی، ماشین برقی و کوبنده، تاب کودک، تیوب سواری مصنوعی، دستگاه های پلی اتیلن، هلیکوپتر، آفتاب و مهتاب، مری گوراند، یوفو

***

عامل فروش ما باشید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید

***

واردکننده مستقیم اسباب بازی سکه ای و ژتونی، فروش عمده و تک، موزیکال همراه با رقص نور، رنگبندی های جذاب و زیبا، بسیار شکیل، مناسب مهدکودک،مرکز خرید،مطب اطفال ، سوپرمارکت، رستوران، خانه بازی، هایپر مارکت، فروشگاه سیسمونی و پوشاک کودکان، هتل و مهمانخانه، مراکز تفریحی و ...،مانیتوردار، تایمردار، دارای شمارشگر، رم خور، سبک،قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا،خدمات پس از فروش، ارسال به سراسر کشور

جدیدترین و ارزانترین تکاندهنده سکه ای،کیفیت بسیار بالا و خدمات پس از فروش

فرامرز روحی  09126120489
تصاویر:

ماشین سکه ای
ماشین سکه ای


تکاندهنده سکه ای

تکاندهنده سکه ای

اسباب بازی تکاندهنده

اسباب بازی تکاندهنده

اسباب بازی برقی سکه ای

اسباب بازی برقی سکه ای

عروسک سکه ای

عروسک سکه ای

فیل سکه ای

فیل سکه ای

بازی سکه ای و ژتونی

بازی سکه ای و ژتونی

دستگاه تکان دهنده شهربازی

دستگاه تکان دهنده شهربازی

دستگاه بازی سکه ای کودک

دستگاه بازی سکه ای کودک

دستگاه تکان دهنده موزیکال

دستگاه تکان دهنده موزیکال

دستگاه متحرک سکه ای

دستگاه متحرک سکه ای

تکاندهنده کودک

تکاندهنده کودک
ماشین شارژی بدون نیاز به پیستتکاندهنده چرخشی مدل هلیکوپتر
سفینه دو نفره با بازی سرگرمی برای کودک
سفینه تک نفره
ترامپولین عرض 2/5 متر
مسقف
مری گراند تک نفره در سه شکل مختلفجدیدترین و ارزانترین تکاندهنده سکه ای،کیفیت بسیار بالا و خدمات پس از فروش

فرامرز روحی09126120489

کیدی راید،تکاندهنده شهربازی،تکاندهنده سکه ای،تکاندهنده ریموتی،تکاندهنده ژتونی،تکاندهنده مانیتوردار،دستگاه شهربازی،اسباب بازی سکه ای،ماشین سکه ای،عروسک سکه ای،اسب سکه ای،دستگاه بازی سکه ای،فیل سکه ایتاریخچه دستگاه تکاندهنده کودک:

دستگاه تکان دهنده کودک یا کیدی راید kiddie-ride ، وسیله ی تفریحی سکه ای برای کودکان می باشد. تکان دهنده های موزیکال معمولا در مراکز خرید، فروشگاه ها، شهربازی ها، مطب اطفال، خانه های بازی، هتل ها و سوپر مارکت ها در دسترس می باشند. همچنین ممکن است در مکان های دیگری مانند رستوران ها، هایپر مارکت ها و پارک ها نیز قابل دسترس باشند.

هنگامی که کودک از دستگاه تکاندهنده کودک(چرخ و فلک کوچک، دستگاه متحرک ریلی و یا دستگاه ثابت) استفاده می نماید، دستگاه شروع به کار کرده و بوسیله ی موسیقی، چراغ های چشمک زن و نورپردازی های جذاب، فرمان، پدال، دکمه، بازیهای ساده و بعضا مانیتور، کودک را سرگرم مینماید.

دستگاه تکان دهنده سکه ای کودک برای اولین بار در سال 1930 توسط جیمز اتو از سایکستون آمریکا، اختراع شد. در اصل دستگاه تکاندهنده را با نام اسب مکانیکی و به عنوان یک هدیه کریسمس برای کودکان خود مهیا کرد. با این حال، اتو بزودی متوجه شد که این دستگاه دارای پتانسیل پول سازی در زمینه ی اسباب بازی و صنعت شهربازی می باشد. در ابتدا او دستگاه تکاندهنده را با استفاده از اسب های چوبی  ساخت اما بعدها متوجه شد که آلومینیوم می تواند یک ماده جایگزین بهتری باشد. بنابراین اتو طی یک فرآیند، دستگاه تکان دهنده ای به شکل اسب تکاندهنده سکه ای موزیکال از جنس آلومینیوم اختراع کرد و بعدها جنس این دستگاه از آلومینیوم به فایبرگلاس تغییر پیدا کرد. امروزه دستگاه های تکان دهنده سکه ای از پلاستیک فشرده نیز ساخته می شوند تا بتوانند هم نور را از درون به بیرون به خوبی انتقال دهند و هم مدلهایی جذاب با رنگبندی های براق ، زیبا و چشمگیر خلق نمایند.

موسیقی عروسکهای سکه ای:

در دستگاه های تکان دهنده موزیکال امروزی پخش موسیقی از ویژگی های اولیه ی این دستگاه ها می باشد که به طور مستمر یک ملودی یا تکرار یک مجموعه از ملودی ها را پخش می نماید. عروسک سکه ای موزیکال همچنین قابلیت استفاده از موزیک مبتنی بر رم را داراست. انتخاب موسیقی معمولا آهنگ عمومی مخصوص کودکان است. با این حال، در موارد نادر، ممکن است مالک دستگاه یک آهنگ که انتخاب شخصی وی است را برای ماشین سکه ای برنامه ریزی کند.

دستگاه های تکان دهنده ژتونی مدرن:

عروسک سکه ای متحرک پیشرفته تر معمولا بوسیله ی سکه های نمونه شروع به حرکت میکنند و به جای آنکه کودکان مجبور باشند بی درنگ سوار دستگاه شوند، والدین قبل از شروع حرکت دستگاه، با فشار دکمه شروع اجازه می دهند تا کودک با آرامش و راحتی سوار صندلی دستگاه شود که باعث ایمنی بیشتر شده و دستگاه بازی را تبدیل به یک تکان دهنده بی خطر و امن برای کودک مینماید.

دیگر اقدامات احتیاطی معمولا که در تکان دهنده های پیشرفته اعمال شده است عبارتند از:

1) سنسور ایمنی که تشخیص می دهد اگر چیزی به طور بالقوه مانع جنبش دستگاه شده از حرکت می ایستد و تا زمانی که انسداد حذف نشده کار نمیکند.

2) سنسور اضافه بار است که اگر حد وزن در دستگاه فراتر از تحمل دستگاه باشد،دستگاه از حرکت می ایستد.

3) دکمه ی START / STOP تا کودک با آرامش از دستگاه سکه ای سوار و پیاده شود.

4) برای جلب کودک از پیشرفته ترین نورپردازی ها و پخش کننده صدا و موسیقی در اسباب بازی های تکاندهنده موزیکال استفاده شده است.

5) برخی از عروسک های سکه ای، از طریق مانیتور و نمایشگر به روایت داستان از طریق صدا و نور میپردازند و برخی از ماشین های سکه ای دارای بازی هایی از قبیل توپ انداز و ... میباشند تا کودک را سرگرم نمایند.

6) دستگاه های تکاندهنده موزیکال فانتزی همگی سکه خور و ژتون خور می باشند اما گاهی نسبت به تقاضای مشتری، ریموت کنترل به دستگاه اضافه گردیده و با فشار دکمه ریموت، عروسک تکان دهنده عمل کرده و پس از تایم مشخص،بصورت خودکار خاموش می گردد.(تکاندهنده و عروسک ریموتی)
جدیدترین و ارزانترین تکاندهنده سکه ای،کیفیت بسیار بالا و خدمات پس از فروش09126120489


کیدی راید،تکاندهنده شهربازی،تکاندهنده سکه ای،تکاندهنده ریموتی،تکاندهنده ژتونی،تکاندهنده مانیتوردار،دستگاه شهربازی،اسباب بازی سکه ای،ماشین سکه ای،عروسک سکه ای،اسب سکه ای،دستگاه بازی سکه ای،فیل سکه ای

نوع مطلب :
برچسب ها : تکاندهنده سکه ای، تکاندهنده شهربازی، تکاندهنده مانیتوردار کودک، دستگاه شهربازی، دستگاه بازی سکه ای موزیکال، ماشین سکه ای، اسباب بازی برقی سکه ای،
لینک های مرتبط : تکان دهنده سکه ای،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره ما


مشاوره در زمینه واردات، فروش تجهیزات شهربازی

فروش انواع دستگاه های شهربازی: تجهیزات شهربازی،تکاندهنده شهربازی،ترن هوایی، مریگوراند ، قطار کودک ، هلیکوپتر ، ترامپولین، استخر توپ، دربی ، کشتی سبا، ماشین برقی کوبنده، آفتاب و مهتاب ، قطار تکنفره و دونفره، قایق کودک، یوفو، تجهیزات پلی اتیلن و ....

وارد کننده انواع بازی های سکه ای و دستگاه های تکان دهنده فانتزی،مانیتوردار، ارزان و زیبا

فروش انواع دستگاه های شهربازی

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

09126120489

نویسنده : فرامرز روحی
نظرسنجی
آیا مدل های دستگاه تکان دهنده سکه ای را میپسندید؟

 
   

ابزار وبمستر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic